Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X
602 556 701

ALFAWENT
ul. Elewatorska 1A
15-620 Białystok
tel. kom. 602 556 701
tel. kom. 668 228 027
tel./fax 85 662 65 57
biuro@alfawent.pl

W ramach posiadanego parku maszynowego świadczymy usługi w zakresie obróbki plastycznej metali jak również tworzyw sztucznych.

 

    Produkujemy zestawy kanałów wentylacyjnych, kształtek wentylacyjnych oraz akcesoriów do zastosowania między innymi w halach przemysłowych, laboratoriach, obiektach basenowych, czyli wszędzie tam, gdzie spotykamy się z otoczeniem toksycznym, silnie korodującym i wilgotnym.
 
 
 
Przykładowe zastosowanie systemów wentylacyjnych chemoodpornych:
- Przemysł – wentylacja galwanizerii, anodowni, ocynkowni, wytrawialni, hal przemysłowych ze środowiskiem korozyjnym, akumulatorowni, chlorowni, itd.
- Baseny –wentylacja ogólna basenów, wentylacja pomieszczeń z chemią basenową
- Laboratoria – odciągi z digestoriów, wentylacja ogólna.
 
 
    Nasze kanały i kształtki wykonane z tworzyw sztucznych PVC, PP, PPS i PE. Dzięki temu cechują się one wysoką chemoodpornością, nie ulegają korozji, a połączenia kanałów i kształtek wentylacyjnych są w 100% szczelne.
 
   
Oferujemy zarówno przekroje okrągłe jak i prostokątne łączone na różne sposoby: spawanie, klejenie, zgrzewanie, kołnierzowo.